مقالات کاربردی

تنوع رنگ جوراب

رنگ جوراب

یکی از کاربردی ترین اکسسوری ها پوشیدنی جوراب است. به راحتی می توانید در کشوی هر فردی حداقل چند جفت جوراب با طرح ها و رنگ های مختلف پیدا کنید. اما باید دقت کنید که استفاده از کدام از انواع این محصول بر اساس شرایط و دیگر لباس هایتان باشد. اکثرا خانم ها جوراب را برای محافظت از پا و زیبایی بیشتر پاها استفاده می کنند. ضمن اینکه انتخاب رنگ جوراب بسیار اهمیت دارد. برای خرید جوراب با تنوع رنگ و طرح زیاد می توانید به سایت هپی و مپی مراجعه نمایید.

دسته بندی رنگ جوراب

جوراب مشکی

از پرکاربرد ترین رنگ ها برای مراسمات و مهمانی ها مختلف رنگ مشکی می باشد. البته که بهتر است جوراب های مشکی را همراه با لباس های رنگ تیره استفاده کنید.

رنگ جوراب

جوراب سفید

کارشناسان صنعت مد و فشن بر این نظر هستند که فارغ از هر سبک و استایلی که دارید اسپرت یا کژوال یا کلاسیک جوراب رنگ سفید را برای همیشه کنار بگذارید. فقط در صورتی می توانید از این رنگ سفید استفاده کنید که با شلوارک و کتانی در حال ورزش کردن باشید یا اینکه شلوار و کفشتان کاملاً سفید باشد.

جوراب رنگ پا

این نوع از جوراب از پرمصرف ترین و پرکاربردترین جوراب ها می باشد. که تنوع بسیار بالای دارد دسته بندی آن به صورت مچی ،کوتاه ،بلند و خیلی بلند است. ضمن اینکه جنس این مدل جوراب متفاوت با سایر جوراب ها است که به سه نوع نازک ،کلفت و شیشه ای تقسیم می شوند. که براساس سلیقه ای خودتان می توانید از بین آن ها انتخاب کنید.

جوراب طرح دار

این جوراب ها از تنوع مدل و طرح بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل احتیاج است تا با لباس های خاص و استایل متفاوت ست شوند.

رنگ جوراب

نکات مهم  در انتخاب جوراب

  • اگر قصد پوشیدن جوراب ساق کوتاه به همراه کتانی را دارید. الزامی نیست که جورابتان کاملاً هم رنگ کتانی باشد ومی توانید تناسب رنگ را در آن رعایت کنید.
  • جوراب های ساق بلند این جوراب ها بیشتر مناسب فصل سرد سال است. ضمن اینکه پیشنهاد می شود در این فصل ها از رنگ های تیره مثل مشکی یا سرمه ای استفاده کنید.
  • زمانی که می خواهید در یک موقعیت رسمی حضور پیدا کنید. به هیچ عنوان جورابی با رنگ ها و طرح های عروسکی پیچیده شاد و جیغ نپوشید.
  • پوشیدن جوراب با صندل ممنوع است حتی پوشیدن نازک ترین جوراب باشد.

نحوه ست کردن جوراب که باید با شلوار باشد.

طبق جدیدترین قوانین مد به خصوص در مورد استایل های رسمی و کلاسیک جوراب فقط باید با شلوار ست شود. به این ترتیب که بعد از انتخاب و پوشیدن شلوار به نسبت رنگ و طرح آن به دنبال جورابی بروید که هم طیف با رنگ شلوارتان باشد. به شکلی که شلوار و جوراب باید سایه روشن یا مکمل یکدیگر باشند. دقت کنید که اگر به پوشیدن جوراب های طرح دار علاقه دارید توصیه می شود در ست کردن با لباستان رنگ یکی از اجزاء بکار رفته در طرح جوراب با شلوارتان همخوانی داشته باشد.

کارشناسان مُد و پوشاک توصیه کرده اند که از سِت کردن جوراب و شلوار طرح دار اجتناب شود. به عبارت ساده تر اگر شلوار شما راه راه و یا طرح دار است حتما جورابتان ساده باشد و بالعکس اگر شلوارتان ساده است از جوراب های طرح دار، راه راه و چهارخانه استفاده کنید.

رنگ جوراب

جمع بندی

باید دقت داشت هیچ لباسی بی اهمیت نیست. حتی جوراب که بیشتر وقت ها در کفش بوده و به نظر کمتر در معرض دید قرار می گیرد دارای اهمیت می باشد. انتخاب غلط جوراب و عدم هماهنگی آن با کفش و شلوار می تواند هارمونی یک تیپ بی نقص را به هم بزند. بنابراین برای انتخاب درست و ست کردن جوراب با لباس قوانینی که در بالا گفته شد را رعایت کنید تا تیپ و استایل شیک و جذابی را ایجاد نمایید.

جوراب ریکی خیار

55,000 تومان59,000 تومان
جوراب optimist مدل ریکی خیار لنگه به لنگه سایز:40-35 طرح جوراب مچی روی پا قرار میگیره

جوراب DONT FOLLOW ME

59,000 تومان
جوراب optimist مدل IM LOST TOO DONT FOLLOW ME نوشته هاش میوفته پشت پات سایز:40-35

جوراب DONT FOLLOW ME

65,000 تومان
جوراب optimist مدل IM LOST TOO DONT FOLLOW ME نوشته هاش میوفته پشت پات سایز:40-35

جوراب NETFLIX

40,000 تومان
جوراب optimist مدل NETFLIX سایز:40-35 طرح جوراب مچی روی پا قرار میگیره

جوراب NO FACE

55,000 تومان59,000 تومان
جوراب optimist مدل NO FACE سایز:40-35 طرح جوراب مچی روی پا قرار میگیره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *