مقالات کاربردی

انواع جوراب طرح دار

طرح جوراب

جوراب از جمله بخش های اصلی کمد لباس هر شخصی می باشد. به طوری که این محصول یکی از قسمت های مهم بدن ما یعنی پا را پوشش می دهد. پس بهتر است آگاهی خودمان در زمینه این پوشش روزانه بالا ببریم و در زمان خرید جوراب دقت کنیم. جوراب پوششی است برای پاها که برای گرم نگه داشتن پا مناسب می باشد. و البته در رنگ و طرح جوراب ها با هم تفاوت دارند و تنوع گسترده ای دارند.

جوراب های طرح دار یکی از ترندهای اخیر می باشند. اگر بتوانید این جوراب ها را به درستی با لباس هاس دیگر ست کنید در نهایت یک استایل شیک و جذاب حاصل می شود. به همین خاطر برای ترکیب جوراب طرح دار با لباس های دیگر باید نکاتی را در نظر بگیرید.

طرح جوراب

انواع طرح جوراب

پوشیدن جوراب یکی از الزاماتی است که همه افراد خود را ملزم به پوشیدن آن می دانند. استفاده از جوراب در مکان های مختلف حالت رسمی به فرد می بخشد. جوراب های طرح دار به کمک چاپ و انتخاب لوگوی مناسب سبب ایجاد نقوش و طرح های متنوع بر روی جوراب می شود. تولید این نوع جوراب هم برای دختران و هم پسران در رده های سنی مختلف صورت می گیرد.

انواع جوراب

  • فانتزی
  • مجلسی
  • اسپرت

طرح جوراب

نکات مهم و کاربرد در مورد انتخاب انواع جوراب

جوراب یکی از مهم ترین پوشش ها می باشد چرا که زیبایی بیشتری به پاها می دهد. همه افراد در هر سنی می توانند از رنگ و طرح جوراب های مختلف استفاده کنند و محدودیتی برای انتخاب وجود ندارد.

رنگ جوراب به اندازه مدل و الگوی آن دارای اهمیت است. امروزه علاوه بر رنگ های مرسوم سایر رنگ ها نیز بسیار محبوب شده اند. از تمامی رنگ های که به نظرتان می رسد در طراحی جوراب استفاده می شود. جالب است که رنگ سیاه داری جایگاه اول در انتخاب مشتریان است. و رنگ های تیره دیگر مانند قهوه ای، خاکی و سرمه ای از دیگر رنگ های محبوب هستند.

هنگامی که می‌خواهید از جوراب های رنگی و طرح دار استفاده کنید، حتما به این نکته توجه داشته باشید که سایر لباس هایتان ساده باشد. این امر شما را از آشفتگی و بهم ریختگی ظاهری، دور خواهد کرد. در این حالت جوراب های شما، بیشتر جلب توجه خواهد کرد.

نحوه ست کردن جوراب

دانش آموزان و دختران جوان جوراب های کوتاه و بلند طرح دار را ترجیح می دهند. در صورتی که خانم ها شاغل بیشتر جوراب شلواری و یا جوراب های رنگ کلاسیک مثل مشکی ، سفید و رنگ بدن را انتخاب می کنند.

امروزه با وجود طرح و رنگ های مختلفی که در تولید جوراب استفاده می شود. در صورتی که می خواهید از جوراب های طرح دار در یک مراسم مهمانی استفاده کنید انتخاب مدل های براق و حتی نگین دار مناسب می باشد.

پوشیدن جوراب های فانتزی با لباس ساده ظاهری زیبا ایجاد می کند. به خاطر داشته باشید که ساده ترین لباس های خود را می توانید با جوراب های طرح دار و فانتزی زیبا و خاص جلوه دهید.

جوراب طرح دار

امروزه پوشیدن شلوار های کوتاه بسیار رایج است. می توانید جوراب های ساق بلند و طرح دار را با آن ترکیب کنید که بسیار جذاب خواهد بود. در این سبک، نوع پارچه شلوار مهم نیست. اما بهتر است شلوار پارچه ای را با جوراب های خالدار و شلوار جین را با جوراب های راه راه، ترکیب کنید.

شما می توانید نه تنها در پاییز بلکه در فصل زمستان با پوشیدن جوراب های بلند هم پاهای خود را از سرما محافظت و هم ظاهری شیک ایجاد کنید. جوراب شلواری های ضخیم که مناسب فصل های سرد را می‌توانید به همراه بارانی یا پالتوی خود بپوشید. رنگ های مختلفی در این نوع جوراب ها وجود دارد اما بهتر است از رنگ های تیره استفاده کنید.

جوراب ریکی خیار

55,000 تومان59,000 تومان
جوراب optimist مدل ریکی خیار لنگه به لنگه سایز:40-35 طرح جوراب مچی روی پا قرار میگیره

جوراب DONT FOLLOW ME

59,000 تومان
جوراب optimist مدل IM LOST TOO DONT FOLLOW ME نوشته هاش میوفته پشت پات سایز:40-35

جوراب DONT FOLLOW ME

65,000 تومان
جوراب optimist مدل IM LOST TOO DONT FOLLOW ME نوشته هاش میوفته پشت پات سایز:40-35

جوراب NETFLIX

40,000 تومان
جوراب optimist مدل NETFLIX سایز:40-35 طرح جوراب مچی روی پا قرار میگیره

جوراب NO FACE

55,000 تومان59,000 تومان
جوراب optimist مدل NO FACE سایز:40-35 طرح جوراب مچی روی پا قرار میگیره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *